USB-флешка GOODRAM Mimic 32 ГБ
Фото 5 |
GOODRAM Mimic 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості usb-флешки GOODRAM Mimic 32Gb:
- Підтримка ReadyBoost
Модификації GOODRAM Mimic
Ціни на GOODRAM Mimic |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Mimic 8 ГБ | від 382 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Mimic 16 ГБ | від 182 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Mimic 64 ГБ | від 259 грн. | 2 пропозиції |