USB-флешка GOODRAM Piccolo 8 ГБ
Фото 5 | 149 грн. Купити! Флеш-накопичувач USB 8GB GOODRAM UPI2 (Piccolo) BlackМаркетплейс: Rozetka.ua AtomЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
GOODRAM Piccolo 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM Piccolo
Ціни на GOODRAM Piccolo |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Piccolo 8 ГБ | від 149 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Piccolo 16 ГБ | від 139 грн. | 36 пропозицій | ||
GOODRAM Piccolo 32 ГБ | від 165 грн. | 39 пропозицій | ||
GOODRAM Piccolo 64 ГБ | від 238 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →