USB-флешка GOODRAM DualDrive 3.0 64 ГБ
Фото 6 | 509 грн. Купити! Goodram 64Gb ODD3 Blue Type-C USB 3.0 (ODD3-0640B0R11) ODD3-0640B0R11Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
GOODRAM DualDrive 3.0 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DualDrive 3.0
Ціни на GOODRAM DualDrive 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DualDrive 3.0 16 ГБ | від 1 399 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 32 ГБ | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 64 ГБ | від 509 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →