USB-флешка GOODRAM Twister 3.0 128 ГБ
Фото 4 |
GOODRAM Twister 3.0 128Gb |
|
Практичний флеш-накопичувач високої ємності з швидкодіючим інтерфейсом USB 3.0, якого цілком достатньо для абсолютної більшості сценаріїв використання флешок такого об'єму. Міцний пластикової корпус з металевою поворотної скобою, що захищає роз'єм, дозволяє не піклуватися про збереження часто втрачає ковпачка. Крім значного 128-гігабайтного об'єму, важливою перевагою цього пристрою можна вважати високий ступінь сумісності з будь-якими стандартами інтерфейсу USВ (від 1.1 до 3.2).
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Без проблем працює з усіма популярними версіями операційних систем. Накопичувач GOODRAM Twister 3.0 128 ГБ показує досить високі швидкості послідовного читання/запису (110/30 Мбайт/с), що дозволяє оперативно переміщати або копіювати значні обсяги даних. Підійде на роль пристрої для зберігання і перенесення різного цифрового контенту (документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео). Може справно служити в якості носія цифрового ключа. Допускається експлуатація за температури до 70 °C, зберігає працездатність після дії магнітних полів і детекторів рентгенівського випромінювання систем безпеки в аеропортах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM Twister 3.0 128 ГБ
Усі ціни 48 →Флеш-накопичувач USB3.2 128GB GOODRAM UTS3 (Twister) Black (UTS3-1280K0R11 | 290 грн. |
GooDRam 128GB UTS3 Twister USB 3.0 (UTS3-1280K0R11) Black | 337 грн. |
Флеш пам'ять USB 3.0 128GB UTS3 Twister Black UTS3-1280K0R11 | 299 грн. |
USB флеш накопичувач Goodram 128GB UTS3 Twister Black USB 3.0 (UTS3-1280K0 | 299 грн. |
Goodram USB флеш накопичувач Goodram 128GB UTS3 Twister Black USB 3.0 (UTS | 299 грн. |
брав просто для встановлення вінди, але швидкість запису жахлива. швидкість читання, ціна швидкість запису |
Дешевий USB свисток, ємний і з гарною швидкістю читання
Якщо хочете побачити його в роботі - перегляньте моє відео (якщо додадуть). ~105 мегабайт/с для читання великих файлів, ~95 на дрібні ДУЖЕ погана швидкість запису, в середньому - 16 мб/с, коливається від 5 до 25 мб/с Михайло Рудич: користуюся GOODRAM Twister 3.0 32Gb кілька місяців |
Модификації GOODRAM Twister 3.0
Ціни на GOODRAM Twister 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Twister 3.0 8 ГБ | від 411 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Twister 3.0 16 ГБ | від 138 грн. | 31 пропозиція | ||
GOODRAM Twister 3.0 32 ГБ | від 151 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM Twister 3.0 64 ГБ | від 177 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 3.0 128 ГБ | від 289 грн. | 50 пропозицій |