USB-флешка GOODRAM UME3 16 ГБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM UME3 16Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Можливість кріплення ковпачка з тильного боку флешки щоб не втратити його
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM UME3 16 ГБ
Усі ціни 101 →Флеш-накопичувач USB3.2 16GB GOODRAM UME3 Orange (UME3-0160O0R11) UME3-016 | 133 грн. |
GooDRam UME3 16Gb USB 3.0 (UME3-0160K0R11) Black | 173 грн. |
Флеш память 16GB UME3 ORANGE USB 3.0 GOODRAM (UME3-0160O0R11) UME3-0160O0R | 321 грн. |
GoodRam USB3.0 16GB GOODRAM UME3 Orange (UME3-0160O0R11) UME3-0160O0R11 | 229 грн. |
Goodram UME3 Care 16GB USB 3.0 (UME3-0160CRR11) Green UME3-0160CRR11 | 149 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Швидкість ніяка Дешева,швидкість тільки заповніть буфера (що заявлено у специфікаціях) Швидкість максимум запису 10 мб /с і вона хвилеподібна падає до 1 мб потім 10 і так до самого кінця ,контролер запису ніякий Сергей Кузнецов: користуюся GOODRAM UME3 128Gb кілька місяців |
Нема там 60 та 20 МБ/с на читання запис. CrystalDiskMark видав 43,28 МБ/с на читання та 13,96 МБ/с на запис. Причому швидкість однакова як у USB 2.0, і на 3.0. А при записі одного файлу, windows показував, що швидкість не однакова протягом запису, а змінюється від 1-11мб, переважно тримається на рівні 7-10мб. Ціна. Гарантія Швидкості нижче за заявлені. Відчутно нагрівається під час роботи. Alex Crime: користуюся GOODRAM UME3 32Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації GOODRAM UME3
Ціни на GOODRAM UME3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM UME3 16 ГБ | від 129 грн. | 105 пропозицій | ||
GOODRAM UME3 32 ГБ | від 139 грн. | 109 пропозицій | ||
GOODRAM UME3 64 ГБ | від 168 грн. | 96 пропозицій | ||
GOODRAM UME3 128 ГБ | від 277 грн. | 122 пропозиції | ||
GOODRAM UME3 256 ГБ | від 745 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →