SSD GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-240 240 ГБ
Відео 1Фото 5 |
GOODRAM SSDPR-CL100-240 120 ГБ240 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-240 240 ГБ
SSD накопичувач GoodRAM CL100 240 GB (SSDPR-CL100-240) | 2 279 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Goodram CL100 (SSDPR-CL100-240) (SATA III) | 950 грн. |
SSD накопитель GoodRAM CL100 240 GB (SSDPR-CL100-240) | 2 285 грн. |
Непоганий ssd купив дві шт, один для ОС, другий для фотошопу. Зрозуміло, що система вантажиться за пару секунд, цим вже нікого не здивуєш, важливішими були реальні швидкісні характеристики. При вимірі скидав файли об'ємом по 4-5 ГБ протестував через кристал диск. У результаті вийшло, що максимальна швидкість читання близько 490 мегабайт, але при цьому, швидкість поступово падає до 200 мегабайт, потім до 120 мегабайт. Мабуть, є якийсь буфер, який переповнюється. Але! На роботу фотошопу це не позначається. Прога дуже швидко підвантажується, і не потрібно чекати, поки проєкти підв'яжуться і можна починати працювати. Єдине, але, ОС іноді підвисає на 1-2 сек. Це буває нечасто, але таке є. Від себе ще додам, що виробник дав 3-річну гарантію, що було вагомим аргументом, тому працюю я щодня. Ну і ціна, вона як на мене досить низька. Швидка робота з невеликими файлами (фото, дрібні відео). Ціна. Невеликий буфер обміну, напевно близько 3-4 гб. Рідко сильно просідає швидкість. Антон Ч: користуюся GOODRAM SSDPR-CL100-120 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-240
Ціни на GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-240 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-120 120 ГБ | від 652 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-240 240 ГБ | від 950 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →