SSD GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 ГБ
Фото 3 |
GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 2020 рікCL (бюджетні 2.5") |
|
Твердотільний накопичувач на 120 ГБ виробництва GOODRAM представляє лінійку CL, яка об'єднує бюджетні моделі у форм-факторі 2.5 дюйма з інтерфейсом SATA 3. Виробник рекомендує використовувати їх для модернізації офісних або домашніх ПК, складання недорогих нових машин, призначених для вирішення основних повсякденних завдань. Завдяки невеликій товщині (7мм) використовувати модель можна не тільки в різних повнорозмірних десктопних корпусах, але і в середньоформатних лептопах.
SSD GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 на 120 ГБ базується на швидкій і надійній флеш-пам'яті 3D TLC NAND і популярному недорогому контролері Silicon Motion SM2258XT. Така апаратна платформа в тандемі з запропонованими інтерфейсами дозволяє записувати файли зі швидкістю до 360 МБ / сек і зчитувати-до 500 МБ / сек. А це приблизно в 5 разів перевершує можливості традиційних жорстких дисків. До звичних переваг твердотільних накопичувачів відноситься мінімальне енергоспоживання і безшумність. Плюс на модель дається 3-річна гарантія, а показник напрацювання на відмову TBW заявлений на середній позначці в 90 ТБ. Відзначимо, що в продажу зустрічаються і різні версії більшого об'єму, починаючи від 240 і до 960 ГБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 ГБ
Усі ціни 56 →GoodRAM CL100 Gen.3 3D NAND TLC 120GB 2.5" (SSDPR-CL100-120-G3) SSDPR-CL10 | 605 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 120GB GOODRAM (SSDPR-CL100-120-G3) | 727 грн. |
Накопичувач SSD 120GB GOODRAM CL100 GEN.3 2.5" SATAIII TLC (SSDPR-CL100-12 | 596 грн. |
SSD диск Goodram CL100 120GB (SSDPR-CL100-120-G3) SSDPR-CL100-120-G3 | 589 грн. |
SSD-накопичувач Goodram CL100 Gen.3 120GB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (SSDPR | 609 грн. |
Модификації GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3
Ціни на GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 ГБ | від 577 грн. | 57 пропозицій | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-240-G3 240 ГБ | від 879 грн. | 66 пропозицій | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-480-G3 480 ГБ | від 1 249 грн. | 65 пропозицій | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3 960 ГБ | від 2 249 грн. | 55 пропозицій |
SSD було встановлено на ноутбук Dell inspiron m5110.