SSD GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ
Відео 3Фото 7 |
GOODRAM SSDPR-PX600-250-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ
Усі ціни 61 →GoodRAM PX600 3D NAND 250GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SSDPR-PX600-250-80) | 1 235 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 250GB PX600 Goodram (SSDPR-PX600-250-80) | 1 359 грн. |
Накопичувач SSD 250GB GOODRAM PX600 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSD | 1 134 грн. |
SSD диск Goodram 250GB PX600 (SSDPR-PX600-250-80) SSDPR-PX600-250-80 | 1 166 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX600 256 GB (SsdPR-PX600-250-80) | 1 535 грн. |
ще 20 пропозицій
Швидкість, об'єм, стабільність роботи, ціна. Їх немає, але від GoodRam недавно вийшла модель із ще привабливішими характеристиками за свою ціну PX700, якби був вибір, я б доплатив за старшу версію. Ігор: користуюся GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80
Ціни на GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ | від 1 099 грн. | 62 пропозиції | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-500-80 500 ГБ | від 1 514 грн. | 67 пропозицій | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 ТБ | від 2 949 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 ТБ | від 5 076 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Система запускається швидко, збоїв у роботі немає, пошкоджені файли та втрати даних теж відсутні. Одним словом – золото.
Ще попередження для тих хто бере цей SSD для роботи з постійними створеннями великих тимчасових файлів (наприклад 100гб), SSD для таких завдань не дуже підходить, адже в нього всього 300ТБ TBW, і при щоденних навантаженнях він може відлетіти на той світ уже через 2- 3 роки.
На фото швидкості на підключені PCIe-3.0 (через процесор R5 5600G), тому результат не є його повним потенціалом, але сеодно має дуже гарні показники.