SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ
Відео 3Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 2022 рікСХ (стабільні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ
Усі ціни 60 →GoodRAM CX400 Gen.2 3D NAND TLC 128GB 2.5" (SSDPR-CX400-128-G2) SSDPR-CX40 | 665 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 128GB GOODRAM (SSDPR-CX400-128-G2) | 720 грн. |
SSD GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | 589 грн. |
Накопичувач SSD 128GB GOODRAM CX400 Gen.2 2.5" SATAIII 3D TLC (SSDPR-CX400 | 599 грн. |
SSD диск Goodram CX400 128GB (SSDPR-CX400-128-G2) SSDPR-CX400-128-G2 | 590 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2
Ціни на GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | від 573 грн. | 62 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 ГБ | від 869 грн. | 70 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ | від 1 359 грн. | 81 пропозиція | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ | від 2 289 грн. | 69 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ | від 5 244 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →