SSD GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-120 120 ГБ
Відео 1Фото 5 |
GOODRAM SSDPR-CL100-120 120 ГБ240 ГБ |
|
Недорогий SSD накопичувач об'ємом 120 ГБ з інтерфейсом підключення SATA 3. Виробником позиціонується як бюджетна модель, призначена для створення нових і модернізації існуючих домашніх і офісних персональних комп'ютерів. Мала вага, 7-мм товщина і скромне енергоспоживання дають змогу використовувати його в повнорозмірних та компактних системах. Користувачеві доступно 111 ГБ дискового простору, решта використовується контролером в службових цілях, в тому числі, в якості підмінного фонду для зберігання контрольних кодів сучасного алгоритму корекції помилок LDCP.
SSD накопичувач GOODRAM CL100 [SSDPR-CL100-120] заснований на двоканальному контролер Marvell 88NV1120, побудованому на базі двухьядерного ARM-процесора, і оснащений пам'яттю типу TLC 3D-V-NAND виробництва Micron. Така апаратна платформа підтримує режим «прискореної» записи, відомий також як SLC-кешування. Максимальний об'єм безперервного послідовного запису складає 3 ГБ. Завдяки такій технології при звичайних сценаріїв використання (в якості системного диска) накопичувач демонструє високу швидкість як читання 550 МБ/с), так запису (320 МБ/сек). Підтримує команду TRIM, абсолютно безшумний в роботі. Виробник в специфікаціях не вказує гарантований об'єм запису (TBW), але забезпечує повну трирічну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-120 120 ГБ
Ssd накопичувач Goodram CL100 120 GB (SsdPR-CL100-120) | 943 грн. |
GOODRAM CL100 120 GB (SSDPR-CL100-120) SSDPR-CL100-120 | 652 грн. |
GOODRAM CL100 120 GB (SSDPR-CL100-120) | 670 грн. |
Непоганий ssd купив дві шт, один для ОС, другий для фотошопу. Зрозуміло, що система вантажиться за пару секунд, цим вже нікого не здивуєш, важливішими були реальні швидкісні характеристики. При вимірі скидав файли об'ємом по 4-5 ГБ протестував через кристал диск. У результаті вийшло, що максимальна швидкість читання близько 490 мегабайт, але при цьому, швидкість поступово падає до 200 мегабайт, потім до 120 мегабайт. Мабуть, є якийсь буфер, який переповнюється. Але! На роботу фотошопу це не позначається. Прога дуже швидко підвантажується, і не потрібно чекати, поки проєкти підв'яжуться і можна починати працювати. Єдине, але, ОС іноді підвисає на 1-2 сек. Це буває нечасто, але таке є. Від себе ще додам, що виробник дав 3-річну гарантію, що було вагомим аргументом, тому працюю я щодня. Ну і ціна, вона як на мене досить низька. Швидка робота з невеликими файлами (фото, дрібні відео). Ціна. Невеликий буфер обміну, напевно близько 3-4 гб. Рідко сильно просідає швидкість. Антон Ч: користуюся GOODRAM SSDPR-CL100-120 кілька місяців |
Модификації GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-120
Ціни на GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-120 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-120 120 ГБ | від 652 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM CL100 SSDPR-CL100-240 240 ГБ | від 950 грн. | 3 пропозиції |