MESH система Google Nest Wi-fi (2-pack)
Відео 4Фото 14 |
Google Nest Wi-fi (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Роутер і точки підтримують до 100 одночасних підключень. Швидка налаштування можлива з допомогою Google Home app. Є підтримка голосового асистента. Точки доступу доступні в трьох кольору – кораловому, світло-синьому та білому, роутер тільки в білому.
1-pack складається тільки з роутера, 2-pack складається з одного роутера і точки доступу, 3-pack з роутера і 2 точок доступу. Точки доступу мають вбудований динамік.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nest Wi-fi (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Google 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Google.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Google Nest Wi-fi (2-pack)
Усі ціни 9 →Wi-Fi Mesh система Google Nest Wifi Router and Point Snow (GA00822-US) | 5 899 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Google Nest Wifi Router and Point Snow (GA00822-US) | 5 899 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Google Nest Wifi Router and Point Snow (GA00822-US) | 5 599 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Google Nest Wifi Router and Point Snow | 5 850 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Google Nest Wifi Router and Point Snow | 5 899 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Google Nest Wi-fi (2-pack)
Ціни на Google Nest Wi-fi (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Google Nest Wi-fi (2-pack) | від 5 299 грн. | 9 пропозицій | ||
Google Nest Wi-fi (3-pack) | від 10 430 грн. | 15 пропозицій | ||
Google Nest Wi-fi Router | від 4 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Google Nest Wi-fi Satellite | від 4 578 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →