Блендер Gorenje HBC 802QW білий (735655)
Фото 4 |
Gorenje HBC 802QW 2021 рік білий чорний |
|
Словенський виробник побутової техніки Gorenje пропонує простий занурювальний блендер з мінімальною кількістю насадок і приємною ціною. Він стане надійним помічником на кухні і допоможе приготувати крем для кондитерських виробів, рідке тісто для млинців, соус і паштет, а також подрібнити в пюре овочі і фрукти. У число основних переваг моделі входять мотор постійного струму потужністю 800 Вт для безпечного і довговічного використання і ніж з чотирма лезами з нержавіючої сталі для швидкого результату і рівномірної консистенції.
У комплектацію Gorenje HBC 802qw включений базовий набір з металевої занурювальний частини, віночка і мірної склянки ємністю 500 мл, в якому можна і змішувати, і зберігати інгредієнти. Блендер досить легкий (всього 800 г) для комфортної роботи однією рукою, має ергономічну рукоятку і живиться від мережі за допомогою шнура довжиною 1.3 м.Крім того, прилад дозволяє плавно регулювати швидкість роботи, підбираючи оптимальну інтенсивність залежно від поставлених завдань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje HBC 802QW білий
Усі ціни 39 →Gorenje Gorenje HBC 802 QW | 1 299 грн. |
Блендер GORENJE HBC 802 QW | 1 089 грн. |
Блендер Gorenje HBC802QW 735655 | 1 190 грн. |
Блендер Gorenje Hbc 802 QW | 1 449 грн. |
GORENJE HBC802QW | 1 211 грн. |
Модификації Gorenje HBC 802QW
Ціни на Gorenje HBC 802QW |
---|---|---|---|---|
Gorenje HBC 802QW білий | від 1 089 грн. | 39 пропозицій | ||
Gorenje HBC 802QB чорний | від 1 399 грн. | 1 пропозиція |