Тример Grand ATG-21 2v1
Відео 4Фото 6 |
Електричний тример бренду Grand 2023 випуску - це рішення середнього цінового сегмента з верхнім розташуванням мотора і традиційною велосипедною рукояткою. До переваг моделі відноситься розширений комплект поставки з двома акумуляторними батареями на 4 Агод і зарядним пристроєм. В результаті можна збільшити час автономної роботи приладу і заряджати одну АКБ під час експлуатації інший (повний цикл живлення становить 1 год плюс є індикація рівня заряду).
Тример Grand ATG-21 2v1 отримав енергоефективний безщітковий мотор, що розвиває швидкості до 7500 об/хв. До його додаткових фішок відноситься плавний пуск, покликаний продовжити робочий ресурс акумуляторів, а також підтримка двох швидкостей. Підстригати рослинність можна як за допомогою лопатевого ножа, який краще справляється з високою та густою травою, так і застосовуючи комплектну котушку з ліскою – не чутливу до каменів та інших твердих предметів на газоні. З інших особливостей варто виділити пряму розбірну штангу і наявність плечового ременя, який покликаний розвантажити руки і зняти надлишкове навантаження з попереку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand ATG-21 2v1
Тример акумуляторний Grand АТГ-21 2в1 (2 акумулятори + зарядний) 113390 | 5 286 грн. |
Акумуляторний триммер Grand АТГ-21 2в1 | 4 994 грн. |
Акумуляторний триммер газонний Grand АТГ-21 2в1 (Brushless) | 5 603 грн. |
Тример акумуляторний GRAND АТГ-21 2в1 (21V, безщітковий двигун, 2 АКБ) BRU | 6 149 грн. |
Тример акумуляторний Grand АТГ-21 2в1 (2 акумулятори + зарядний) | 6 396 грн. |