Електролобзик Grand LE-65
Фото 7 |
Grand LE-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand LE-65
Усі ціни 13 →Електролобзик Grand ЛЕ-65-950 | 959 грн. |
Лобзик Grand ЛЕ-65 112947 | 866 грн. |
Лобзик електричний Grand ЛЕ-65-950 | 1 067 грн. |
Лобзик GRAND ЛЕ-65 | 997 грн. |
Лобзик електричний Grand ЛЭ-65 -950 | 1 032 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →