Точило для ножів Grand Way 6263
Grand Way 6263 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 6263
Grand Way Камінь точильний двосторонній Grand Way 6263 (2000/5000 grit) | 1 152 грн. |
Камінь двосторонній Grand Way 6263 (2000/5000 grit) | 1 379 грн. |
Камень точильный Grand Way 6263 (2000/5000 grit) 6263(2000/5000grit) | 1 152 грн. |
Точильний камінь Grand Way 6263 (2000/5000 grit) | 1 152 грн. |
Камінь точильний Grand Way 6263 (2000/5000 grit) | 1 152 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →