Автосабвуфер Ground Zero GZHW 16SPL
Фото 4 |
Ground Zero GZHW 16SPL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ground Zero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ground Zero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ground Zero GZHW 16SPL
Сабвуферний динамік Ground Zero GZHW 16SPL | 6 499 грн. |
Ground Zero Gzhw 16SPL D2 subwoofer 165mm 1000W | 10 947 грн. |
Сабвуферний динамік Ground Zero GZHW 16SPL | 6 499 грн. |
Автосабвуфер Ground Zero GZHW 16SPL | 6 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →