Циркуляційний насос Grundfos ALPHA3 15-40-130 4 м 1" 130 мм (99371948)
Відео 5 | Очікується у продажу 15 221 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 2550; Напір (м): 4; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: плавне регулювання; автоматичний режим роботи; дисплей; панель управління; Макс. споживана потужність (Вт): 18 |
Grundfos ALPHA3 15-40-130 4 м
1"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м
4 м 1"
130 мм
2"
180 мм
6 м
6 м 1 1/2"
130 мм
1 1/2"
180 мм
6 м
6 м 1"
130 мм
2"
180 мм
8 м
8 м 1 1/2"
130 мм
1 1/2"
180 мм
8 м
8 м 1"
130 мм
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2550 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:18 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ALPHA3 15-40-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Grundfos ALPHA3 15-40-130:
- Функція літнього режиму
- Автоматичний перехід в нічний режим
- Захист від сухого ходу
Модификації Grundfos ALPHA3 15-40-130
Ціни на Grundfos ALPHA3 15-40-130 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA3 25-40-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 13 192 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA3 25-40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 6 120 грн. | 7 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 32-40-180 4 м 2" 180 мм | від 14 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 25-60-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 15 156 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 32-60-180 6 м 2" 180 мм | від 15 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 25-80-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 18 676 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA3 32-80-180 8 м 2" 180 мм | від 18 676 грн. | 2 пропозиції |