Циркуляційний насос Grundfos UPA 15-90-160 9 м 3/4" 160 мм (99547009)
Grundfos UPA 15-90-160 9 м
3/4"
160 мм
9 м
3/4"
160 мм
12 м 1"
200 мм
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:1560 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:120 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики UPA 15-90-160
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos UPA 15-90-160 9 м 3/4" 160 мм
Усі ціни 7 →Насос для підвищення тиску води Grundfos UPA 15-90 99547009 | 6 708 грн. |
Grundfos Grundfos UPA 15-90 (99547009) 99547009 | 5 600 грн. |
Grundfos UPA 15-90 160 | 5 930 грн. |
Насос для підвищення тиску води Grundfos UPA 15-90 160 1x2 (99547009) 9954 | 5 600 грн. |
Насос GRUNDFOS UPA 15-90 160 повышающий давление | 5 566 грн. |
Насос для підвищення тиску води Grundfos UPA 15-90 99547009 | 5 489 грн. |
Насос для підвищення тиску Grundfos UPA 15-90 160 (99547009) | 6 755 грн. |
Модификації Grundfos UPA 15-90-160
Ціни на Grundfos UPA 15-90-160 |
---|---|---|---|---|
Grundfos UPA 15-90-160 9 м 3/4" 160 мм | від 5 489 грн. | 7 пропозицій | ||
Grundfos UPA 15-120-200 12 м 1" 200 мм | від 7 405 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →