Циркуляційний насос Grundfos UP 20-45 N 3.8 м (95906472)
Grundfos UP 20-45 N 3.8 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3750 л/год
Макс. напір:3.8 м
Споживана потужність:115 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики UP 20-45 N
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos UP 20-45 N 3.8 м
Grundfos pompa cyrkulacyjna up 20-45n 150 95906472 | 14 080 грн. |
Grundfos pompa cyrkulacyjna up 20-45n 150 95906472 | 14 432 грн. |
Grundfos pompa cyrkulacyjna up 20-45n 150 95906472 | 14 784 грн. |
Модификації Grundfos UP 20-45 N
Ціни на Grundfos UP 20-45 N |
---|---|---|---|---|
Grundfos UP 20-07 N 0.7 м | від 17 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos UP 20-30 N 2.6 м | від 9 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos UP 20-45 N 3.8 м | від 14 080 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →