Тепловентилятор Grunhelm FH-06
Grunhelm FH-06 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm FH-06
Усі ціни 15 →Тепловентилятор електричний Grunhelm FH-06 (FH-06) | 799 грн. |
Обігрівач Grunhelm FH-06 | 516 грн. |
Grunhelm Обігрівач Grunhelm FH-06 | 516 грн. |
Тепловентилятор спіральний Grunhelm FH-06 2000 Вт | 926 грн. |
Тепловентилятор для підлоги Grunhelm FH-06 (Дуйчик) білий | 1 770 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →