Вентилятор Grunhelm GFS-1621
Фото 7 |
Grunhelm GFS-1621 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GFS-1621
Усі ціни 7 →Grunhelm GFS-1621 | 999 грн. |
Grunhelm GFS-1621 | 399 грн. |
Вентилятор підлоговий GRUNHELM GFS-1621 | 620 грн. |
Вентилятор побутовий для підлоги кімнатний GRUNHELM GH-1621 | 620 грн. |
Вентилятор Grunhelm GFS-1621 [87382] | 899 грн. |
Вентилятор GRUNHELM GFS-1621 White/Gray | 930 грн. |
Підлоговий вентилятор Grunhelm GFS-1621 | 719 грн. |
Забрав без упаковки, загорнули у плівку. Просте збирання. Щодо тиха робота. Гарний повітряний потік навіть на першій швидкості. Окрема кнопка увімкнення підсвічування. Ціна відносно тиха робота. Без упаковки. Миха Михин: користуюся Grunhelm GFS-1621 менше місяця |
У коробці такі вентилятори з Китаю йдуть по дві штуки, тобто один із покупців піде з вентилятором у коробці, а інший — без коробки))) Вперше з таким зустрівся у виробах даного типу. Зателефонувавши представнику магазину щодо повернення товару невідповідної якості (перегрів), на що мені відповіли, що це нормальна річ для таких вентиляторів і не зможуть повернути. Не знаю, про що вони — жодний з вентиляторів, якими користувався, не нагрівалися так, щоб було аж по корпусу відчутно. Вирішивши просто продати на olx, нерви корисніші. Дешевша щодо інших моделей виробників, конструкція стандартна, все на місці, жодних кріпильних елементів крім тих що в наборі не бракує. Сильно нагрівається двигун. Це особливо стає помітно після 10-15 хв роботи — виділяється запах, схожий на мастило, через високу температуру. Артем А.: користуюся Grunhelm GFS-1621 менше місяця |
Серед представників роду недорогих вентиляторів підлогового типу не так уже багато вартих моделей, яким можна цілком довіритися в питанні порятунку від жаркого літнього спеки. Одним з надійних варіантів з мінімумом зайвих функцій на борту виступає простий «трудяга» Grunhelm GFS-1621.
Стандартна конструкція
Вентилятор являє собою саме буденне пристрій трилопатевою конструкції, яка надає в користувальницьке розпорядження три клавіші регулювання швидкості обертання пропелера. Як водиться, лопатевої механізм на «голові» моделі прихований від гріха подалі за радіальною сіткою, яка перешкоджає потраплянню в крильчатку сторонніх предметів.
Поворотна система
Корпус Grunhelm GFS-1621 спирається на хрестоподібну підставку (52 см), яка надає всій конструкції надійну стійкість. Рухома верхня частина вентилятора контролює периметр, повертаючись по горизонталі на 90° і здійснюючи нахил «голови» в діапазоні від 0 до 30°. Також у характеристиках моделі фігурує цифра «40», у якій зашифрована максимальна потужність пристрою, виражена у ватах.
Підсвічування
Особливо прикметна риса вентилятора — підсвічування панелі управління для зручності експлуатації пристрою в темний час доби. Що ще цікаво, на заводі прийнято упаковувати Grunhelm GFS-1621 в коробку попарно, тому при замовленні одного вентилятора існує ймовірність отримати його в неоригінальною упаковці. Засмучуватися з цього приводу не варто, адже продукція бренду рідко підробляється, та й на тлі її демократичною вартості особливого сенсу в цьому просто немає.