Акумулятор для мотоцикла GS Yuasa Yumicron YB4L-B
від 724 до 1 249 грн. Порівняти ціни 9 →Призначення:мотоцикл Ємність:4 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:45 A |
Модифікації GS Yuasa Yumicron 20
Характеристики
GS Yuasa YB4L-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GS Yuasa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GS Yuasa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GS Yuasa Yumicron YB4L-B
Сортувати
Акумулятор автомобільний Yuasa 12V 4,2Ah YuMicron Battery (YB4L-B) YB4L-B | 948 грн. |
Yuasa Акумулятор автомобільний Yuasa 12V 4,2Ah YuMicron Battery (YB4L-B) Y | 948 грн. |
YUASA YB4LBYUASA | 724 грн. |
Акумулятор автомобільний Yuasa 12V 4,2Ah YuMicron Battery (YB4L-B) | 914 грн. |
Мотоакумулятор Yuasa 12 V 4.2 Ah YuMicron Battery YB4L-B (сухозаряджений) | 756 грн. |
YUASA YB4LB | 874 грн. |
Автомобільний акумулятор Yuasa 12V 4,2Ah YuMicron Battery (YB4L-B) | 1 249 грн. |
Автомобільний акумулятор Yuasa 12V 4,2Ah YuMicron Battery (YB4L-B) | 1 219 грн. |
Мото акумулятор YUASA YB4L-B 4 Аh, 60 А, (-/+), 120х70х92 мм | 859 грн. |
Закрити
Рекомендуємо