Пилосос
GTM JN 508
Фото 4 |
GTM JN 508 2021 рікгосподарський |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM JN 508
Усі ціни 10 →Пилосмок будівельний GTM JN 508 JN508 | 7 142 грн. |
Пилосос для сухого та вологого прибирання GTM JN 508 JN508 | 6 789 грн. |
Пилосос GTM JN 508 (1.4 кВт, 30 л) 1807 | 7 140 грн. |
Промисловий пилосос GTM JN 508 | 6 999 грн. |
Пилосмок будівельний GTM JN 508 | 7 143 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →