Фрезер GTM R44/1100VS
Фото - Фрезер GTM R44/1100VS
Фото 3
GTM R44/1100VS
Тип
вертикальний
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Потужність
1100 Вт
Мін. кількість обертів
10000 об/хв
Макс. кількість обертів
Макс. діаметр цанги
8 мм
Макс. діаметр фрези
30 мм
Величина ходу
44 мм
Функції
плавний пуск
регулювання частоти обертання
підтримання обертів
підсвічування
Комплектація
захисний обмежувач
напрямна рейка
Рівень шуму
85 дБ
Вага
2.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
Мережевий фрезер із занурювальною базою, що дозволяє виконувати різні роботи, пов'язані з обробкою дерев'яних заготовок: вирізати пази та канавки, вибирати чверті, робити фаски та формувати закруглені кромки. Інструмент оснащений двигуном потужністю 1100 Вт, що має функцію «плавний пуск» та електронний модуль для автоматичної підтримки обертів під навантаженням. Швидкість обертання насадки регулюється в діапазоні 10000 – 25500 об/хв.
На вихідному валу фрезера GTM R44/1100VS встановлена цанга для фрез, що регулюється, з хвостовиками діаметром 6 мм і 8 мм. Максимальний діаметр робочої частини фрези (30 мм) обмежений розміром отвору в підошві. Фрезерний блок має перебіг 44 мм. Глибина занурення фрези налаштовується з точністю до 0,1 мм завдяки наявності мікрометричного механізму. Робоча зона під час фрезерування освітлюється світлодіодами, вбудованими в корпус. В комплектацію входять паралельний упор, копіювальна втулка, опорний ролик, циркульний пристрій та приладдя для підключення пилососа.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM R44/1100VS
Усі ціни 13 →
Фрезер Gtm R44/1100VS
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
GTM R44/1100VS
GTM R44/1100VS - потужний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП та пластмасах, з живленням... щевід побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція даної моделі дозволяє використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє використовувати фрези з хвостовиком 6 мм і 8 мм.Основні переваги GTM R44/1100VS: - Вбудований двигун потужністю 1100 Вт для найскладніших робіт - Регульована цанга для фрез з хвостовиками 6 мм та 8 мм - 30 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези - 44 мм – максимальний хід фрези - 6 режимів роботи для регулювання обертів - 10000-25500 об/хв - діапазон оборотів шпинделя - Система підтримки обертів під навантаженням - Система плавного запуску інструменту - Захист від перевантаження - Захист від випадкового включення - LED-підсвічування робочої зониКомплектація: - Фрезер GTM R44/1100VS - Копіювальна втулка - 1 шт. - Паралельний упор – 1 шт. - Опорний ролик – 1 шт. - Циркуль – 1 шт. - Адаптер для пиловідведення - 1 шт. - Інструкція - 1 шт - Картонна упаковка
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Фрезер R44/1100VS 1100Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8мм
GTM R44/1100VS — електричний фрезер, призначений для обробки дерева, ДСП та пластмас. Працює від побутової мережі з напругою... ще220 В. Має вертикальну конструкцію, що підходить для широкого спектра фрезерувальних завдань. Оснащений регульованою цангою для роботи з фрезами з хвостовиком 6 мм та 8 мм.Основні переваги GTM R44/1100VS:> Вбудований двигун потужністю 1100 Вт для найскладніших робіт>
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
Гарантія: 36 міс.
Фрезер GTM R44/1100VS 1100Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8мм (R44/1100VS)
+ 113 балів ITbox, Призначення - побутовий, тип пристрою - вертикальний (занурювальний), номінальна споживана потужність - 11... ще00 Вт, Число обертів холостого ходу - 25500 об/хв, максимальний хід фрези - 44 мм, патрон - 6 мм, 8 мм, вага - 2.5 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
Призначення - побутовий, тип пристрою - вертикальний (занурювальний), номінальна споживана потужність - 1100 Вт, Число оберті... щев холостого ходу - 25500 об/хв, максимальний хід фрези - 44 мм, патрон - 6 мм, 8 мм, вага - 2.5 кг