Велосумка GUB 08 AL
Фото 6 |
GUB 08 AL без світловідбивачів |
|
Для велосипедних фляг об'ємом 0.4 – 0.75 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GUB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GUB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GUB 08 AL
Усі ціни 16 →Фляготримач GUB 08 AL Oil Slick (CGE-043) CGE-043 | 302 грн. |
GUB Фляготримач GUB 08 AL Oil Slick (CGE-043) CGE-043 | 302 грн. |
Фляготримач GUB 08 AL синьо-золотистий | 304 грн. |
Фляготримач GUB 08 AL Green/Violet (CGE-041) CGE-041 | 303 грн. |
Фляготримач GUB 08 AL Gold/Blue (CGE-039) CGE-039 | 303 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →