Конструктор Guidecraft IO Blocks Tabletop System G9640 (G9640)
Фото 13 |
Guidecraft IO Blocks Tabletop System G9640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Guidecraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Guidecraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Guidecraft IO Blocks Tabletop System G9640
Конструктор Guidecraft Io Blocks Tabletop System с дополненной 3d реальнос | 2 643 грн. |
Набір для навчання Guidecraft IO Blocks Tabletop System 118 деталей (G9640 | 3 018 грн. |
Конструктор Guidecraft IO Blocks Tabletop System з доповненою 3d реальніст | 3 774 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →