Термосумка Guzzini On the Go S
Фото 5 |
Guzzini On the Go S |
|
Комплектація залежить від постачання магазину.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Guzzini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Guzzini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Guzzini On the Go S
Усі ціни 19 →Термосумка и контейнер Guzzini S (03295079) 168230 | 1 758 грн. |
Набір Guzzini: термосумка та контейнер, розмір S, бежевий (3295079) | 1 758 грн. |
Термосумка з контейнером Guzzini 03295079 22x18x22 см | 1 989 грн. |
Набір Guzzini: термосумка та контейнер, розмір S, помаранчевий (32950165) | 1 758 грн. |
Набір Guzzini: термосумка та контейнер, розмір S, блакитний (32950134) | 1 758 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →