Комутатор H3C S1850-28P
H3C S1850-28P 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 190 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог H3C 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі H3C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити H3C S1850-28P
НЗС S1850 (SMB-S1850-28P-GL) — Комутатор керований L3 Gigabit Ethernet SMB | 15 980 грн. |
H3C S1850-28P 28-Port Gigabit Ethernet Switch(24GE+4SFP) DEMO SMB-S1850-28 | 16 873 грн. |
H3C SMB-S1850-28P-GL/DEMO — Комутатор S1850-28P, 24 GE + 4 SFP | 16 894 грн. |
Коммутатор H3C S1850-28P 28-Port Gigabit Ethernet Switch(24GE+4SFP) SMB-S1 | 15 959 грн. |
Модификації H3C S1850-28P
Ціни на H3C S1850-28P |
---|---|---|---|---|
H3C S1850-28P | від 15 959 грн. | 4 пропозиції | ||
H3C S1850-28P-PWR | від 28 584 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →