Кулі й патрони Haendler & Natermann Rabbit Magnum II 4,5 mm 1.02 g 200 pcs
Haendler & Natermann Rabbit Magnum II 4,5 mm 1.02 g 200 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haendler & Natermann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haendler & Natermann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haendler & Natermann Rabbit Magnum II 4,5 mm 1.02 g 200 pcs
Усі ціни 6 →Пули H&N Rabbit Magnum II (1.02г, 200 шт) (92254500003) | 565 грн. |
Свинцовые пули H&N Rabbit Magnum II, 200 шт/уп, 1,02 гр 4,5 мм (922545 | 475 грн. |
Пули для пневматики H&N Rabbit Magnum II (4.5мм, 1.00г, 200шт) 258-1007 | 475 грн. |
Пульки H&N Rabbit Magnum II 200 шт/уп (Rabbit Magnum II 200) | 475 грн. |
Пули пневматические H&N Rabbit Magnum II, 200 шт/уп 1,00 г 4,5 мм (1453015 | 475 грн. |
H&N Пульки H&N Rabbit Magnum II 200 шт/уп (Rabbit Magnum II 200) | 475 грн. |
красива, приваблива на вигляд. в ціль не летить не одна, стріляючи з діани 48. з бенжаміну теж все повз, з незрозумілою траєкторією. користуюся Haendler & Natermann Rabbit Magnum II 4,5 mm 1.02 g 200 pcs місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →