Метеостанція Hama TH-50
Відео 1Фото 3 |
Hama TH-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama TH-50
Усі ціни 29 →HAMA TH-50 Black (186370) | 382 грн. |
Термометр/гігрометр TH-50 Black 00186370 | 382 грн. |
HAMA TH-50 Black (186370) | 382 грн. |
Hama Hama TH-50 White | 506 грн. |
HAMA Термометр/гигрометр TH-50 Black (00186370) 186370 | 449 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →