Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Велотренажери   /   Hammer

Велотренажер Hammer Speed Race SR

Фото - Велотренажер Hammer Speed Race SR
Відео 1Фото 15
Hammer Speed Race SR
Механізм і конструкція
Типвертикальний
Макс. вага користувача150 кг
Система навантаженнямагнітна
Вага маховика20 кг
Рівнів навантаження32 шт.
Регулювання керма
Регулювання сидіння
Транспортувальні ролики
Програми та інформація
Тренувальних програм16 шт.
Пульсозалежні програми / 3 шт. /
Інформуваннячас тренування
дистанція
швидкість
оберти на хвилину
вимірювання пульсу
витрата калорій
рівень навантаження
Функції та можливості
Додатковотримач пляшки
кольоровий дисплей
Bluetooth
Wi-Fi
USB-роз'єм
mini-Jack 3.5 мм (Aux)
динаміки
підставка для планшета
Інше
Джерело живленнямережа
Країна походження брендуНімеччина
Габарити151x145x51 см
Вага43 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
10,1-дюймовий інтерактивний сенсорний екран. Сумісність з додатками: Kinomap, Zwift, Hammer Workouts.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hammer Speed Race SR

Велотренажер механічний Hammer Race SR

Сучасний магнітний велотренажер Hammer Race SR поєднує професійні характеристики та зручність для домашніх кардіо- і силових... щетренувань: 20 кг маховик забезпечує інерційність і стабільність педалювання, безконтактна електронна система регулювання опору і тихий ремінний привід дають плавну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях, а 10,1" TFT-дисплей із Bluetooth сумісністю дозволяє
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
92 282 грн.

Велотренажер механічний Hammer Race SR

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
98 368 грн.

Велотренажер механічний Hammer Race SR

Сучасний магнітний велотренажер Hammer Race SR поєднує професійні характеристики та зручність для домашніх кардіо- і силових... щетренувань: 20 кг маховик забезпечує інерційність і стабільність педалювання, безконтактна електронна система регулювання опору і тихий ремінний привід дають плавну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях, а 10,1" TFT-дисплей із Bluetooth сумісністю дозволяє
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
92 283 грн.

Спідбайк Hammer Speed Race SR (10001)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Luxurious Machines З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
68 530 грн.

Спідбайк Hammer Speed HyRace SR (10017)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Luxurious Machines З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
71 300 грн.

Динаміка цін на Hammer Speed Race SR

Відеоогляди