Аудіосистема Harman Kardon Citation One MKIII
Відео 1Фото 11 |
Harman Kardon Citation One MKIII
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:40 Вт
Інтерфейси:AirPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Габарити системи:188x140x140 мм
Вага:2 кг
Підтримка понад 300 потокових сервісів. Голосове керування. Повна інтеграція з Chromecast та AirPlay.
Комплектація з парою колонок: Harman Kardon Citation One MKIII Duo
Всі характеристики
Купити Harman Kardon Citation One MKIII
Усі ціни 6 →Портативна колонка Harman Kardon Citation One MKIII (Czarny) | 8 733 грн. |
Harman Kardon Citation One MK III Szary | 9 102 грн. |
Harman Kardon Citation One MKIII (Czarny) | 8 946 грн. |
Портативна колонка Harman Kardon Citation One MK III Szary | 9 102 грн. |
Harman Kardon Citation One MKIII | 13 530 грн. |
Harman Kardon Citation One MK III Szary | 9 324 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →