Аудіосистема JAYS s-Living Flex
Фото 16 |
JAYS s-Living Flex
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:15 Вт
Чутливість:85 дБ
Імпеданс:4 Ом
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:155x94x60 мм
Пил і вологозахист IPX4.
Всі характеристики
Купити JAYS s-Living Flex
Усі ціни 10 →Портативна акустика Jays s-Living Flex White | 8 953 грн. |
Портативна колонка Jays S-Living Flex Czarny | 8 733 грн. |
Jays S-Living Flex Czarny | 8 946 грн. |
Портативна акустика Jays s-Living Flex Black | 8 943 грн. |
Портативна акустика Jays s-Living Flex White | 8 943 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →