Аудіосистема Harman Kardon Aura Studio 4 (HKAURAS4BLKEP)
Відео 12Фото 19 |
Колонка із серії Harman Kardon Aura в першу чергу робить акцент на своєму зовнішньому вигляді та оригінальному дизайні. Конструкція складається з основи з тканинною поверхнею та прозорого бані, під яким розташована інсталяція у вигляді численних кристалів. І кристали, і купол посилюють ефект підсвічування, тому колонка виглядає цікаво, особливо у темряві. На вибір є 5 анімованих тем підсвічування та кілька рівнів яскравості.
Пристрій розрахований на домашнє використання як стаціонарна акустика і не є портативним гаджетом: живлення походить тільки від мережі, та й сама колонка займає достатньо місця (розміри 283.6х232х232 мм, вага 3.6 кг). За відтворення аудіо Harman Kardon Aura Studio 4 відповідають 130 мм спрямований вниз сабвуфер, який видає глибокі, насичені баси, і 6 40-міліметрових динаміків, розташованих по периметру основи. Сумарна потужність усієї системи досягає 130 Вт. В результаті колонка забезпечує всеспрямований звук та охоплює весь простір кімнати на 360 градусів. Для бездротового підключення використовується Bluetooth 4.2, також передбачений 3.5 мм аудіоріз. Керувати аудіосистемою можна зі смартфона або за допомогою сенсорних клавіш на корпусі.
Купити Harman Kardon Aura Studio 4
Усі ціни 14 →Harman/Kardon Моноблочна акустична система Harman/Kardon Aura Studio 4 Bla | 12 999 грн. |
Harman/Kardon Aura Studio 4 Black (HKAURAS4BLKEU) new 2023 офіційна гарант | 12 499 грн. |
Портативна акустика Harman/Kardon Aura Studio 4 (HKAURAS4BLKEU) Black | 12 999 грн. |
Harman-Kardon Aura Studio 4 Black (HKAURAS4BLKEP) | 12 999 грн. |
Портативная акустика HARMAN-KARDON Aura Studio 4 Черный (HKAURAS4BLKEU) HK | 12 988 грн. |