Човновий мотор Haswing Osapian 85lbs Protruar 2.0
Haswing Osapian 85lbs Protruar 2.0
Двигун:електричний
Потужність:0.96 к.с.
Тип запуску:ручне
Висота транцем:900 мм
Керування:румпельне
Всі характеристики
Характеристики Osapian 85lbs Protruar 2.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haswing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haswing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haswing Osapian 85lbs Protruar 2.0
Усі ціни 18 →Човновий електродвигун Haswing Protruar 2.0 85lbs | 13 812 грн. |
Електромотор для човна Haswing Protruar 2.0. 85lbs; 24V. 150A/h GEL АКБ-2ш | 37 037 грн. |
Електромотор для човна Haswing Protruar 2.0. 85lbs; 24V. Без AGM АКБ. +З/У | 14 957 грн. |
Електромотор для човна Haswing Protruar 2.0. 85lbs; 24V. 150A/h GEL АКБ-2ш | 35 906 грн. |
Електромотор для човна Haswing Protruar 2.0. 85lbs; 24V. 120A/h GEL АКБ-2ш | 31 972 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →