Навушники
Hator Hyperpunk Truetones HD
Фото 4 |
Hator Hyperpunk Truetones HD |
|
32 Bit DSP процесор обробки звуку. Ігровий режим, тривалий час автономної роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Hyperpunk Truetones HD
Усі ціни 43 →HATOR Hyperpunk Truetones HD (HTA-415) Black HTA-415 | 549 грн. |
Навушники HATOR Hyреrpunk Truedots HD (HTA-415) Black | 549 грн. |
Ігрова гарнітура Hator Hyrerpunk Truetones HD (HTA-415) Black HTA-415 | 849 грн. |
Bluetooth-гарнитура Hator Hyреrpunk Truetones HD Black (HTA-415) HTA-415 | 549 грн. |
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truetones HD Black (HTA-415) HTA-415 | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →