Навушники
Hator Phoenix 7.1 RGB (HTA-842)
Фото 7 |
Hator Phoenix 7.1 RGB |
|
Багата комплектація, що включає ігрову мишку Stellar Pro і три кабелі. Широкий діапазон частот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Phoenix 7.1 RGB
Усі ціни 21 →HATOR Phoenix 7.1 RGB + Stellar PRO (HTR-001) Black HTR-001 | 2 222 грн. |
Комплект (НТК-001) Black: Навушники 7.1 RGB (HTA-842) + Миша HATOR Stellar | 2 222 грн. |
Наушники Hator Phoenix 7.1 rgb + Stellar Pro Black (нтr-001) | 2 412 грн. |
Hator Phoenix 7.1 RGB + Stellar Pro Black НТR-001 | 2 222 грн. |
Наушники Hator Phoenix 7.1 RGB + Stellar Pro Black (НТR-001) НТR-001 | 2 222 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →