Hator Hyperpunk Truedots (HTA-410)
Фото 5 |
Hator Hyperpunk Truedots |
|
Доступні навушники класу true wireless із портфоліо Hator зразка 2023 року. Модель виконана у компактному форм-факторі внутрішньоканальних вкладишів, а три пари комплектних силіконових амбушюр дозволяють підігнати посадку навушників під будь-яку форму вушної раковини слухача. Підключення Hator Hyperpunk Truedots налагоджене через бездротовий протокол Bluetooth v 5.3. На стійке з'єднання можна розраховувати в радіусі дії до 10 м.
За звукову сцену моделі відповідають 6-міліметрові динамічні драйвери, що підкріплюються 32-бітним DSP-процесором. Навушники видають збалансований звук як для прослуховування музики, так і для спілкування по телефону або проведення часу в мобільних іграх. До речі, спеціально для мобільних геймерів у моделі передбачається режим з низькою затримкою Low Latency (60 мс). Управління навушниками зав'язане на тапи по сенсорним панелькам на кожному «вусі». Водночас для навушників заявлено вологозахист рангу IPX4. Автономна робота забезпечується протягом 4 годин, зарядний кейс продовжує термін автономності до 24 годин поспіль.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Купити Hator Hyperpunk Truedots
Усі ціни 9 →Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truedots HD Black (HTA-411) HTA-411 | 649 грн. |
Навушники бездротові TWS Hator Hyреrpunk Buds (HTA-410) Black | 599 грн. |
HATOR Hyperpunk Truedots Black (HTA-410) HTA-410 | 599 грн. |
Hator HTA-410 Black | 659 грн. |
Гарнитура игровая HATOR TWS Hyperpunk HTA-410 Black | 599 грн. |
Best bay за свої гроші Звук реально гарний, я не чекав за ці гроші За ці гроші немає Alex: користуюся Hator Hyperpunk Truedots менше місяця |