Навушники
Hator Hyrerpunk Truedots HD (HTA-411)
Фото 4 |
Hator Hyrerpunk Truedots HD |
|
32 Bit DSP процесор обробки звуку. Ігровий режим, тривалий час автономної роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Hyrerpunk Truedots HD
Усі ціни 45 →HATOR Hyperpunk Truedots HD (HTA-411) Black HTA-411 | 649 грн. |
Навушники HATOR Hyреrpunk Truedots HD (HTA-411) Black | 649 грн. |
Ігрова гарнітура Hator Hyrerpunk Truedots HD (HTA-411) Black HTA-411 | 649 грн. |
Навушники бездротові TWS Hator Hyреrpunk Truetones HD (HTA-411) Black | 649 грн. |
Наушники Hator Hyperpunk Truedots Hd Black (HTA-411) | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →