Logitech G413 SE
Відео 21Фото 5 |
Logitech G413 SE |
|
Ігрова клавіатура від Logitech, заснована на механічних перемикачах Brown switch. Заявлений виробником ресурс свічок складає 50 млн. натискань. Кнопки з полімеру PBT практично не схильні до механічного стирання та впливу ультрафіолету. У цій моделі реалізовано однотонне біле підсвічування з можливістю налаштування яскравості та режимів мерехтіння. Зверху встановлена алюмінієва пластина, що помітно підвищує жорсткість пристрою.
Механічна клавіатура Logitech G413 SE відрізняється чітким натисканням кнопок із приємним тактильним відгуком. Свічі, що використовуються в пристрої, відносяться до ігрового класу. Девайс забезпечує мінімальний час відгуку та хорошу частоту опитування. Клавіатура буде ефективна в іграх із найдинамічнішим сценарієм. Розкладка розпізнає до шести одночасно натиснутих клавіш. Існує захист від залипання кнопок. Кут нахилу розкладки регулюється за допомогою розкладних ніжок. Електроніка моделі стійка до дії вологи. Для налаштування мультимедіа виділено 12 клавіш, які вмикаються через кнопку Fn. Інтерфейс підключення до комп'ютера – класичний USB 2.0. Ця клавіатура має зменшену модифікацію TKL, яка позбавлена додаткового кнопкового блоку Num.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G413 SE
Усі ціни 46 →Клавіатура Logitech G413 SE Corded Mechanical Gaming Keyboard Black (920-0 | 3 999 грн. |
Клавіатура Logitech G413 Se Ua (920-010437) | 4 000 грн. |
Клавиатура Logitech G413 Se Ua (920-010437) | 4 000 грн. |
Клавіатура Logitech G413 SE UA (920-010437) | 3 379 грн. |
Клавиатура Logitech G413 SE Mechanical Tactile Switch US Black (920-010437 | 3 245 грн. |