Комп'ютерне крісло Hatta Asteria Eco
Фото 11 |
Hatta Asteria Eco |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hatta Asteria Eco
Усі ціни 6 →Крісло HATTA Asteria Eco Білий | 2 465 грн. |
Крісло HATTA Asteria Eco Чорний | 2 465 грн. |
Крісло HATTA Asteria Eco Червоний | 2 465 грн. |
Крісло HATTA Asteria Eco Жовтий | 2 465 грн. |
Крісло HATTA Asteria Eco Сірий | 2 465 грн. |
Крісло HATTA Asteria Eco Блакитний | 2 465 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →