Манеж-ліжечко Hauck Dream and Play Plus
Відео 1Фото 7 |
Hauck Dream and Play Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hauck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hauck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hauck Dream and Play Plus
Усі ціни 15 →Дитячий манеж Hauck Dream N Play Plus Navy/Aqua | 2 460 грн. |
Детский манеж-кровать Hauck Dream N Play Plus (Navy) | 2 460 грн. |
Дитячий манеж Hauck Dream N Play Plus Navy (60360-4) 60360-4 | 2 460 грн. |
Hauck Дитячий манеж Hauck Dream N Play Plus Navy (60360-4) 60360-4 | 2 460 грн. |
HAUCK Dream N Play Plus Navy/Aqua DreamNPlayPlusNavy/Aqua | 2 460 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості манежу Hauck Dream and Play Plus:
- Розміри матрацика 120х60 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →