Zeblaze Vibe 7
Відео 4Фото 10 |
Бюджетний смарт-годинник торгової марки Zeblaze позиціонується як надійний і зносостійкий наручний аксесуар. Модель отримала металевий корпус, який відповідає стандарту вологозахисту IP68, плюс заявлено, що експлуатувати їх можна як у спекотній погоді або в тропічних лісах, так і за сильних морозів (до -40 °С). Тут є процесор Realtek 8762DK і 1.39-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 360x360 пікселів, який обрамляє металевий безель.
Заявлено, що в розпорядженні користувача буде до 250 циферблатів, що завантажуються, з різними варіантами оформлення. Розумний годинник Zeblaze Vibe 7 оснащений Bluetooth v 5.0 для поєднання зі смартфоном, а завдяки вбудованому динаміку і мікрофону дозволяють відповідати голосом на дзвінки, що надходять на телефон. Крім вимірювання пульсу та рівня кисню у крові вони вміють визначати артеріальний тиск.
Також набір метриків включає підрахунок кроків, моніторинг сну, ведення жіночого календаря. Спортивна складова включає 100 фітнес-режимів з оцінкою показників здоров'я під час занять та контролем прогресу по завершенню. Зазначимо також, що вбудованого GPS-модуля тут немає. Окремо слід сказати про відмінну автономність: заявлено від 15 до 25 днів роботи без підживлення літій-полімерного акумулятора ємністю 400 мАгод.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zeblaze 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zeblaze.
Купити Zeblaze Vibe 7
Смарт годинник Zeblaze Vibe 7 Lite black | 1 390 грн. |
Zeblaze Vibe 7 green STH0018529 | 1 399 грн. |
Смарт годинник Zeblaze Vibe 7 green | 1 526 грн. |
Смарт-годинник Zeblaze Vibe 7 Green (K56PRO) | 1 667 грн. |
Смарт-годинник Zeblaze Vibe 7 Black (К56Pro) | 1 667 грн. |