Заглибний насос HECHT 3400
Фото 4
HECHT 3400
поплавковий вимикач
Основне
Призначеннябрудна вода
Характеристики
Макс. продуктивність7500 л/год
Макс. напір10 м
Макс. глибина занурення5 м
Захист від сухого ходу
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Двигун
Потужність400 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення10 м
Інше
Клас захисту (IP)68
Країна походження брендуЧехія
Матеріал корпусапластик
Вага4.5 кг
Офіційний сайтhecht.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Купити HECHT 3400
Насос дренажний Hecht 3400
Електричний дренажний насос Hecht 3400 потужністю 400 Вт подає з глибини 5 м на висоту до 10 м 7500 л брудної води на годину.... щеНадійний 10-метровий гумовий кабель. Патрубок діаметром 1 ½ дюйма. Підходить для перекачування води температурою до 40 градусів, з найбільшими частинками 35 мм. Насос Hecht 3400 потужністю 400 Вт із глибиною занурення 5 м, висотою подачі до 10 м 7500 л води на годину. Для чистої,
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Насос дренажний HECHT 3400 HECHT3400
- Модель двигуна електричний, 230В/50 Гц - Потужність 400 Вт - Продуктивність макс. 7500 л/год - Глиби... щена занурення макс. 5 м - Кабель 10 м - Розмір упаковки 220 х 160 х 340