Мотошина Heidenau K73 160/60 R17 73K
Відео 2Фото 3 |
Heidenau K73 160/60 R17 73K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Heidenau K73 160/60 R17 73K
Ціни на Heidenau K73 160/60 R17 73K |
---|---|---|---|---|
Heidenau K73 120/70 -17 58H | від 4 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K73 120/70 R17 58H | від 5 767 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K73 120/70 R17 73K | від 6 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K73 160/60 R17 69H | від 6 208 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K73 160/60 R17 73K | від 7 593 грн. | 1 пропозиція |