Мотошина Heidenau K74 120/90 -18 65S
Фото 3 | 5 825 грн. Купити! Покришка HEIDENAU K74 120/90-18 65S TT (2800198)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Heidenau K74 120/90 -18 65S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K74 120/90 -18 65S
Ціни на Heidenau K74 120/90 -18 65S |
---|---|---|---|---|
Heidenau K74 120/90 -17 68T | від 5 895 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K74 120/90 -18 65S | від 5 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K74 120/90 R17 68T | від 5 557 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 120/90 R17 74K | від 5 888 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K74 120/90 R18 65S | від 4 906 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K74 120/90 R18 74K | від 4 947 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 130/80 -17 65T | від 5 730 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 130/80 R17 65T | від 5 582 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 130/80 R17 74K | від 6 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K74 140/80 -18 70R | від 6 110 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 140/80 R18 70R | від 5 991 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K74 140/80 R18 74K | від 5 800 грн. | 1 пропозиція |