Мотошина Heidenau K80/SR 100/90 -10 61M
Товар застарів 1 284 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: M; |
Heidenau K80/SR 100/90 -10 61M 3 B 10 " 50 M 3.5 B 10 " 59 M 3.5 B 10 " 59 P 90/90 B 10 " 50 M 90/90 R 10 " 90/90 R 12 " 50 M 54 M 100/80 R 10 " 58 M 100/90 B 10 " 61 M 100/90 B 12 " 100/90 R 10 " 64 M 61 M 100/90 R 12 " 64 M 110/70 B 12 " 56 M 110/70 R 11 " 45 M 110/70 R 12 " 56 M 120/70 B 12 " 58 S 120/70 R 10 " 54 M 120/70 R 12 " 120/70 R 13 " 58 S 53 P 120/80 B 12 " 120/80 R 12 " 65 M 65 M 120/90 B 10 " 130/60 R 13 " 66 M 60 P 130/70 B 10 " 62 M 130/70 B 12 " 62 P 130/70 R 10 " 62 M 140/60 R 13 " 63 P 140/70 B 12 " 140/70 R 12 " 65 P 65 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K80/SR 100/90 -10 61M
Ціни на Heidenau K80/SR 100/90 -10 61M |
---|---|---|---|---|
Heidenau K80/SR 90/90 R12 54M | від 3 094 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K80/SR 100/80 R10 58M | від 2 988 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K80/SR 100/90 R10 61M | від 3 105 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K80/SR 120/70 R13 53P | від 4 013 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K80/SR 120/80 R12 65M | від 3 765 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K80/SR 130/60 R13 60P | від 3 733 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K80/SR 140/70 R12 65P | від 3 704 грн. | 2 пропозиції |