Пилосос
Heinner HVC-M700BL
Heinner HVC-M700BL |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HVC-M700BL
Усі ціни 8 →Пилосос Heinner HVC-M700BL | 2 266 грн. |
Пылесос heinner hvc-m700bl | 2 051 грн. |
Пилосос з мішком HEINNER HVC-M700BL | 1 961 грн. |
Пилосос HVC-M700BL 700 Вт , 2 паперові мішки, синій | 2 378 грн. |
Пилосос Heinner HVC-M700BL | 2 928 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →