Блендер Hendi 222157 чорний
Відео 1Фото 10 |
Hendi 222157 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 222157 чорний
Усі ціни 7 →Блендер Hendi 222157 | 5 633 грн. |
Занурювальний блендер Hendi 222157 | 5 583 грн. |
Блендер Hendi 222157 | 6 232 грн. |
Hendi 222157 | 6 384 грн. |
Блендер занурювальний Hendi 222157 | 6 843 грн. |
Погружной блендер Hendi 222157 | 5 580 грн. |
Занурювальний блендер Hendi 222157 | 5 574 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →