Вантажна шина HIFLY HH111 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH111 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH111 235/75 R17.5 132M
Hifly HH111 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 794 грн. |
Hifly HH111 рульова (235/75R17,5 132/130M) 298104 | 6 698 грн. |
Шина Hifly HH111 (рульова) 235/75 R17.5 132/130M | 7 511 грн. |